سوالات متداول

faq

پرسش و پاسخ

از اونجایی که ما به صورت کاملاً اختصاصی داریم کار سفارش کوکی و کاپ کیک و شکلات رو به صورت آنلاین انجام میدیم، شاید برای خیلی ها سوال باشه که روال سفارش دادن و تحویل گرفتن کوکی ها و سایر محصولات چجوری هست، یا اصلاً شاید یه سری جزئیات براتون سوال شده باشه. به خاطر همینم ما تصمیم گرفتیم توی این صفحه به یه سری از سوال هایی که حدس میزدیم شاید برای شما پیش بیاد جواب دادیم.

۱- ماندگاری کاپ کیک و کوکی چه مدت هست؟

کاپ کیک یک روز و کوکی ده روز تازگی داره. (کوکی ها رو میتونین یادگاری نگه دارین)

۲- ارسال برای شهر های دیگه هم دارین ؟

بله، برای همه شهر ها ارسال کوکی داریم. بسته ها رو با پست ویژه میفرستیم و هزینه ی ارسال به عهده مشتریه . کاپ کیک و شکلات رو تنها برای تهران و کرج ارسال میکنیم و علت اون هم ماندگاری کمتر اون ها نسبت به کوکیه.

۳- تحویل کرج به چه شکل هست؟

برای کرج هرروز ساعت ۵ تا ۶ عصر محدوده گوهردشت تحویل حضوری داریم و ساعت های دیگه بسته با آژانس ارسال می شه و هزینه ی ارسال هم به عهده ی مشتریه.

۴- از چند وقت قبل باید سفارش بدیم؟

به خاطر زیاد بودن سفارش ها هرچی زودتر اقدام کنین بهتره. اگه میخواین مطمئن باشین تو تاریخی که مد نظرتونه سفارشتون حاضر میشه حداقل از یک ماه قبل از تاریخ مدنظرتون هماهنگ کنین و با پرداخت هزینه سفارش تون رو ثبت کنین (قبل از واریز هیچ سفارشی ثبت نمیشه). حداقل زمانی که برای آماده شدن سفارش شما لازمه یه هفته است. یعنی از یک هفته قبل تر باید سفارش بدین.

۵- یعنی شما سفارش ها رو از یک ماه قبل آماده می کنین؟ خراب نمیشن؟

خیر، همه سفارش ها نهایتا یک روز قبل از تاریخ تحویل آماده می شن و تازه به دست شما میرسن، اما ثبت سفارش حداقل از یک هفته قبل به خاطر محدودیت پذیرش سفارشه.

۶- چجوری باید سفارش داد؟

اگر سفارش شما از بین مدل های موجود در سایت باشه، به راحتی و با انتخاب مدل مورد نظرتون، سفارش ها به سبد خرید شما اضافه میشه و با پرداخت هزینه سفارش شما ثبت میشه.

اما اگر مدلی مد نظرتونه که تو سایت نیست، فرم سفارش رو پر کنین و بیسکوکی برای هماهنگی با شما تماس میگیره. وقتی سفارشتون از طرف بیسکوکی تایید شد، با پرداخت هزینه سفارش رو ثبت میکنین.

۷- امکان کنسل کردن سفارش وجود داره؟

به غیر از مناسبت های خاص تنها درصورتی که دو هفته قبل از تاریخ تحویل، سفارش کنسل بشه تمام هزینه ی پرداختی پس داده میشه در غیر اینصورت پنجاه درصد هزینه برگردونده میشه.

۸- حداقل تعداد سفارش چندتاست؟

حداقل تعداد سفارش برای کاپ کیک و کوکی ۶ عدد هست.

۹- سفارش ها جعبه دارن؟

بله تمام سفارش ها همراه با جعبه هستن، برای سفارش های بالای ۱۰۰ هزار تومان هزینه ای بابت جعبه و بسته بندی دریافت نمیشه. دوستانی که سفارش های کمتر از این مقدار داشته باشن مبلغ ۴ الی ۶ هزار تومان بابت جعبه پرداخت میکنن.

بی نهایت از همراهی شما خرسندیم  روزتون بخیر

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات می توانید عضو خبرنامه شوید